«

»

mar 06

Konferencja GD&T – przesunięty termin

Witam Was serdecznie.

Niestety w moim życiu prywatnym nastąpiło kilka katastrofalnych w skutkach zdarzeń przez co nie miałem możliwości przygotować konferencji. Nie mniej jednak powoli sytuacja się ustabilizowała dlatego wracam do tematu. Już niedługo podam pełne szczegóły wydarzenia i sądzę, że pod koniec marca 2015 będziemy w stanie spotkać się wspólnie na planowanej konferencji.

Z góry dziękuje Wam za wyrozumiałość.

Lista do zapisów nadal jest otwarta więc zachęcam do skorzystania.

W zeszłym roku miał miejsce event, którego zadaniem było przybliżenie wszystkim obecnym podstawowych definicji GD&T. Konferencja ta odbywała się zdalnie i skupiała pasjonatów dziedziny wymiarowania i tolerowania geometrycznego ( gd&t ).

W kilku zdaniach chciałbym podsumować tamto wydarzenie i zaprosić zainteresowanych na jego reedycję w kolejnej odsłonie Inżynier3D Ekspert.

W zeszłym roku mieliśmy przyjemność organizować wydarzenie społecznościowe pod marką Inżynier3D Ekspert. Była to ogólnodostępna konferencja o tematyce GD&T i jego podstawowych założeniach.

Moim wielkim celem jest rozpowszechnienie tej tematyki wśród konstruktorów, technologów i inżynierów. Dlatego zapowiadam reedycję tamtego wydarzenia i dalsze rozwijanie zagadnień GD&T za pośrednictwem takich wirtualnych spotkań.

Planowany termin spotkania: Luty 2015 (zmieniony na marzec 2015)

Już teraz otwieramy listę dla chętnych. Zapisujcie się!

Zapisz się do listy uczestników Darmowej Konferencji GD&T. Poznaj tajniki tej dziedziny wiedzy konstrukcyjnej.
Poinformujemy Cię o wszystkich istotnych wydarzeniach związanych z ta konferencją.
Inżynier#D

logoPo_I3Dekspert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>